Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr.

Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr.

(0 müşteri yorumu) 27 adet satıldı

89,00 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36  Ay

Ambalaj     : 900 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr, Prematüre bebekler için hastane sonrası geçiş ürünüdür. Prematüre bebeğin hastanede kaldığı sürede beslenmesi kontrol altında tutulsa bile, önerilen besin alımlarının gecikmesinden dolayı genellikle normal büyüme oranı için gerekli besin değerleri sağlanamaz.

Son Kullanım Tarihi : 24 Kasım 2023

 

Stokta yok

Karşılaştır

Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr.

Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr, Prematüre bebekler için hastane sonrası geçiş ürünüdür. Prematüre bebeğin hastanede kaldığı sürede beslenmesi kontrol altında tutulsa bile, önerilen besin alımlarının gecikmesinden dolayı genellikle normal büyüme oranı için gerekli besin değerleri sağlanamaz. Hastanede kalan prematüre bebeklerin biriken besin eksiklikleri büyüme problemlerine yol açabilir ve taburcu olunduğunda, büyüme gerilemesine rastlanabilir. Bu yüzden ilk bebeklik çağında yeterli beslenme son derece önemlidir ve sağlıklı uzun süreli gelişim üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr, Sindirim sistemi ve metabolik fonksiyonları daha oturmamış bebeklerin özel besin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmiştir. Standart adapte formüllere göre prematüre bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda protein miktarı arttırılmıştır. Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr, Esansiyel yağ asitleri (LCP) içeriğine sahiptir. Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebeklerin sinir sistemi ve beyinlerinin optimal gelişimi için LCP (uzun zincirli yağ asit metabolitleri) önemli yapı taşlarıdır.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 24 Kasım 2023

 

Ağırlık 900 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Aptamil PDF (Post Discharge) 900 Gr.”

0

Yukarı

X