Bübchen Güneş Sütü 30

Bübchen Güneş Sütü 30

(0 müşteri yorumu) 2 adet satıldı

29,90 TL

Bübchen Güneş Sütü 30, UVB UVA yüksek koruma faktörü, suya dayanıklı formül sayesinde ve içerdiği aloevera özü sayesinde cilt bariyerini güçlendirir; bebek ve çocukların cildinin zenginliğini UV ışınlarından korur.

Miktar
Karşılaştır

 Bübchen Güneş Sütü 30

    Bübchen Güneş Sütü 30,  özellikle hassas bebek ve çocuk cildi için uygundur. Çok yüksek güneş koruma faktörü 30’a sahip UVA / UVB filtre sistemi cildi zararlı güneş ışığından korur. Güneş sütü, su geçirmezdir ve anında UV koruması sağlar. Geliştirilmiş formülasyon sayesinde uygulama daha da kolaydır.

İçindekiler;

  Aqua, Alkol Denat., C12-15 Alkil Benzoat, Gliserin, Etilheksil Salisilat, Titanyum Dioksit (nano), Dibütil Adipat, Dietilamino Hidroksibenzoil Heksil Benzoat, Dikapiril Karbonat, Fenilbenzimidazol Sülfonik Asit, Tokolikarbonil TiltikonilTiyokontrikolin Tiyakontrikarbonil Toz, Tokoferol, Silika, Akrilatlar / C10-30 Alkil Akrilat Çaprazpolimer, VP / Heksadesen Kopolimer, Karbomer, Kapriil Glikol, Ksantan Sakızı, Etilheksilgliserin, Dimetikon, Disodyum EDTA, Dietilksil Butamido Triazon, Sodyum Hidroksit, Sitrik Asit

Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Bübchen Güneş Sütü 30”

0

Yukarı

X