Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr
- 45% İndirim

Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

19,99 TL 10,99 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 200 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr Anne sütünün bebeklerin gelişiminde önemli rol oynadığını göstermektedir. Anne sütü bebeklerin beyin gelişimini ve bağışıklık sistemini en iyi şekilde destekler. Ek besinlere yeni başlayan bebeklerin sindirim sistemleri oldukça hassastır. Bu nedenle ek besinlerle sıra ile tanışmalıdır.

Son Kullanım Tarihi : 7 Kasım 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr

Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr Anne sütünün bebeklerin gelişiminde önemli rol oynadığını göstermektedir. Anne sütü bebeklerin beyin gelişimini ve bağışıklık sistemini en iyi şekilde destekler. Ek besinlere yeni başlayan bebeklerin sindirim sistemleri oldukça hassastır. Bu nedenle ek besinlerle sıra ile tanışmalıdır. Böylece besinleri kolayca sindirebilir.Tahıllar beslenmede önemli bir yer sahibidir. Farklı tahılların birbirinden farklı besinsel değerleri vardır. Bebeklerin beslenmesinde çeşitlilik önemli yer tutar, yediği tahılların da çeşitli olması gerekir. Bebeklerin büyüme gelişmelerinde iyi bir gece uykusunun önemi büyüktür. Uyku öncesi rahatlamaları ve karınlarının tok olması gece daha güzel bir uyku uyumalarına yardımcı olur. A, D, C B6, B12 vitaminleri ve Folik asit kaynağıdır. Hero Baby Sütlü Elmalı 8 Tahıllı kaşık maması kalsiyum, demir ve çinko kaynağıdır. Devam sütü içerdiği için ayrıca süt eklemenize gerek yoktur. Su ile hazırlanır. Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Çocuk Ek Gıda tebliğine göre ürünlerimiz GDO, koruyucu katkı maddesi gibi sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

Bilmeniz Gerekenler ;

– Ürünü pişirmeyiniz. Su ile karıştırıldığında hazırdır.

– Ek gıdayı her zaman taze olarak hazırlayınız.

– Bu ürün ilgili uzman sağlık profesyonelinin tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

– Serin, kuru ve güneş ışığından uzak yerde saklayınız.

Hazırlama Talimatları ;

Tabakta: 150 ml içme suyunu, kaynatıp ılıtınız. 40 g(3 yemek kaşığı) toz ek gıdayı, kaynatıp ılıtılmış suya azar azar ilave ediniz. Çatal ile karıştırarak hazırlayınız. Bebeğinizin tercihine göre ek gıdayı daha sulu ya da daha kıvamlı hazırlayabilirsiniz.

Biberonda: Hero Baby ek gıdayı doktorunuzun tavsiyesine göre su veya bebeğinizin sütünü kullanarak biberonda da hazırlayabilirsiniz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

 

Son Kullanım Tarihi : 7 Kasım 2023

Ağırlık 200 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Hero Baby Gece Sütlü Elmalı 8 Tahıllı 200 Gr”

0

Yukarı

X