Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr.
- 50% İndirim

Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr.

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

7,99 TL 3,99 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 120 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr. 5.aydan itibaren kullanılabilir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve dengeli beslenmesi için zengin bir içerik ile hazırlanan Hero Baby Karışık Sebzeli kavanoz mama, doyurucu ve besleyici olması sayesinde bebeğinizin tok kalma süresini uzatarak daha rahat ve deliksiz uyumasına da yardımcı olur.

Son Kullanım Tarihi : 21 Aralık 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr.

Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr. 5.aydan itibaren kullanılabilir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve dengeli beslenmesi için zengin bir içerik ile hazırlanan Hero Baby Karışık Sebzeli kavanoz mama, doyurucu ve besleyici olması sayesinde bebeğinizin tok kalma süresini uzatarak daha rahat ve deliksiz uyumasına da yardımcı olur. Geceleri rahat uyuyan bebeğiniz sabahları daha enerjik ve mutlu bir şekilde güne başlar. Buna ek olarak bebeğinizin günlük enerji ihtiyacını da karşılayan kavanoz mama, gün içindeki fiziksel güç gerektiren aktivitelerde bebeğinizin daha aktif ve hareketli olmasına da olanak sağlar. Hero Baby uzmanları tarafından geliştirilen ürün, içeriğindeki çeşitli sebzeler sayesinde lezzetli bir tada sahip olup bebeğin damak tadının gelişmesinde aktif rol oynar. Tanecikli besinleri yiyebilme ve çiğneme becerisi kazanacak olan bebeğinizin sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler;

– Kavanoz kapağının ortasına bastığınızda içeri çöküyor ve ses çıkarıyor ise satın almayınız.

– Vakum tekniğiyle havası alınarak kapatıldığı için son tüketim tarihine kadar tazeliğini korur.

– Metal kaşık ile karıştırmayınız. Plastik kaşık kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 21 Aralık 2023

Ağırlık 120 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Hero Baby Karışık Sebzeli 120 Gr.”

0

Yukarı

X