Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr.
- 70% İndirim

Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr.

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

9,99 TL 2,99 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 120 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr. 6. aydan itibaren kullanılabilir. Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu kavanoz maması bebeğinizin beslenmesini çeşitlendirecek farklı ve yeni lezzetlerden oluşturulmuştur. İlave şeker içermez. C vitamini kaynağıdır. Koruyucu katkı maddesi, renklendirici ve zirai tarım ilacı kalıntısı içermez.

Son Kullanım Tarihi : 12 Eylül 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr.

Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr. 6. aydan itibaren kullanılabilir. Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu kavanoz maması bebeğinizin beslenmesini çeşitlendirecek farklı ve yeni lezzetlerden oluşturulmuştur. İlave şeker içermez. C vitamini kaynağıdır. Koruyucu katkı maddesi, renklendirici ve zirai tarım ilacı kalıntısı içermez. Gluten içermez. Bebeğinizin meyve öğünlerinde güvenle tüketebilirsiniz. Hava almayacak şekilde vakum altında kapatıldığından son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Sadece dalında olgunlaşan, toprak ve güneşle beslenip besin değerleri zenginleşen meyveleri dalından toplanır. Hasat öncesi ve hasat sonrası 530’dan fazla tarım ilacı kalıntısı testi ile bebeklerimiz için sadece güvenli ve uygun olduğu tespit edilen meyve ve sebzeleri pürelerde kullanılır.

Bilmeniz Gerekenler;

– Kavanoz kapağının ortasına bastığınızda içeri çöküyor ve ses çıkarıyor ise satın almayınız.

– Vakum tekniğiyle havası alınarak kapatıldığı için son tüketim tarihine kadar tazeliğini korur.

– Metal kaşık ile karıştırmayınız. Plastik kaşık kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 12 Eylül 2023

Ağırlık 125 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Hero Baby Muzlu Mandalinalı Armutlu 125 Gr.”

0

Yukarı

X