Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr.
- 60% İndirim

Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr.

9,99 TL 3,99 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 120 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr,  6. aydan itibaren kullanılabilir. Hero Baby Organik kavanoz mamalarına giren her her ürün, Kontrol ve Sertifikasyon kuruluşlarının ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından, Organik Üretim ilkelerinden şaşmayarak denetlenir, kontrol edilir. Uluslararası sertfikalandırma kurumu tarafından sertifikalandırılmıştır

Son Kullanım Tarihi : 5 Ekim 2020

Quantity
Karşılaştır

Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr

Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr,  6. aydan itibaren kullanılabilir. Hero Baby Organik kavanoz mamalarına giren her her ürün, Kontrol ve Sertifikasyon kuruluşlarının ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından, Organik Üretim ilkelerinden şaşmayarak denetlenir, kontrol edilir. Uluslararası sertfikalandırma kurumu tarafından sertifikalandırılmıştır. Koruyucu katkı maddesi, tatlandırıcı, zirai tarım ilacı kalıntısı içermez. İlave şeker içermez. C vitamini kaynağıdır. Gluten içermez. Bebeklerin tadını çok sevdiği Elmalı kavanoz mamasında içinde bulunduğunuz mevsimde her zaman bulamayacağınız, ancak mevsiminde toplanmış olan yaz ve kış meyveleri bulunur.

Bilmeniz Gerekenler;

– Kavanoz kapağının ortasına bastığınızda içeri çöküyor ve ses çıkarıyor ise satın almayınız.

– Vakum tekniğiyle havası alınarak kapatıldığı için son tüketim tarihine kadar tazeliğini korur.

– Metal kaşık ile karıştırmayınız. Plastik kaşık kullanabilirsiniz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 5 Ekim 2020

 

Ağırlık 120 g
Customer reviews
0
0 ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Hero Baby Organik Elmalı 120 Gr.”

0

TOP

X
Whatsapp Destek Hattı