Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr.

Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr.

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

3,99 TL

Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr, 6. aydan itibaren bebeklerde ek gıda olarak tüketilebilir. Hero Baby Organik kavanoz mamalarına giren her her ürün, Kontrol ve Sertifikasyon kuruluşlarının ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından, Organik Üretim ilkelerinden şaşmayarak denetlenir, kontrol edilir.

Son Kullanım Tarihi : 15 Eylül 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr.

Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr, 6. aydan itibaren bebeklerde ek gıda olarak tüketilebilir. Hero Baby Organik kavanoz mamalarına giren her her ürün, Kontrol ve Sertifikasyon kuruluşlarının ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından, Organik Üretim ilkelerinden şaşmayarak denetlenir, kontrol edilir. Uluslararası sertfikalandırma kurumu tarafından sertifikalandırılmıştır. Koruyucu katkı maddesi, tatlandırıcı, zirai tarım ilacı kalıntısı içermez. İlave şeker içermez. C vitamini kaynağıdır. Gluten içermez. Bebeklerin tadını çok sevdiği Kayısı Muzlu kavanoz mamasında içinde bulunduğunuz mevsimde her zaman bulamayacağınız, ancak mevsiminde toplanmış olan yaz ve kış meyveleri bulunur.

Uyarı;

– Ürün tazeliğini korumak amacı ile vakum teknolojisi kullanarak kapağı kapatılmıştır. Eğer kavanoz kapağının ortasına bastırdığınızda çökmüyor ise güvenle tüketebilirsiniz.

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Son Kullanım Tarihi : 15 Eylül 2023

Ağırlık 120 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Hero Baby Organik Sütlaç 120 Gr.”

0

Yukarı

X