HiPP Doğal Mineralli Su 1Lt.

HiPP Doğal Mineralli Su 1Lt.

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

7,90 TL

HiPP Doğal Mineralli Su 1Lt., düşük sodyum oranı ile özellikle ilk 6 ay bebeklerin henüz gelişimini tamamlamamış böbrekleri için ilave mineral yüküne sebep olmaz, içerikteki sodyum kaynaktan doğal olarak gelmektedir herhangi ilave bir işlem ile düşürülmemiştir.

Son Kullanım Tarihi : 1 Eylül 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Hipp Doğal Mineralli Su 1Lt.

HiPP Doğal Mineralli Su 1Lt., düşük sodyum oranı ile özellikle ilk 6 ay bebeklerin henüz gelişimini tamamlamamış böbrekleri için ilave mineral yüküne sebep olmaz, içerikteki sodyum kaynaktan doğal olarak gelmektedir herhangi ilave bir işlem ile düşürülmemiştir. Mama hazırlarken kullanabilir, kokusu ve tadı olmadığından mamanın kendine özel tadını bastırmaz; böylelikle bebekler mamanın tadını daha rahat hissedebilirler. Bebek ve küçük çocuklarda sadece mama hazırlarken değil içme suyu olarak veya bebek çayları hazırlanırken de kullanılabilir. Bebek ve küçük çocukların hassas bünyesi için uygun olan; zararlı bileşenler içermeyen HiPP Doğal Mineralli Su, kullanımdan önce kaynatmaya gerek duymadan tüketilebilir. HiPP Doğal Mineralli Su açıldıktan sonraki 2. Gün ve devamında kaynatılarak içirilmesini öneririz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 1 Eylül 2023

 

Ağırlık 1000 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “HiPP Doğal Mineralli Su 1Lt.”

0

Yukarı

X