HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti

HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti

(0 müşteri yorumu) 0 adet satıldı

8,25 TL

Yaş Aralığı : 8 – 16 Ay

Ambalaj     : 30 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti, 8. ay sonundan itibaren kullanılabilir. İlave şeker içermez. Şeker içeriği organik meyvelerden gelmektedir. B1 vitamini ilavelidir.

Son Kullanım Tarihi : 1 Eylül 2023

 

Stokta yok

Karşılaştır

Hipp Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti

HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti, 8. ay sonundan itibaren kullanılabilir. İlave şeker içermez. Şeker içeriği organik meyvelerden gelmektedir. B1 vitamini ilavelidir. Ebeveyn gözetiminde bebeğe atıştırmalık olarak verilebilir. Eğlenceli bir atıştırmalık olmasının yanı sıra özel kıvamı ve şekli ile diş çıkarma dönemindeki bebeklerin yerken damaklarını da kaşımalarına olanak sağlar. Organik bitkisel ve hayvansal üretim ilkerine dayanarak üretilen HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti, üretimin ilk aşamasından itibaren Türkiye Tarım Bakanlığı’nında kontrol aşamasında bulunduğu Kontrol ve Sertifikasyon kuruluşlarının denetimi ile gerçekleştirilir.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 1 Eylül 2023

Ağırlık 30 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “HiPP Organik Yabanmersinli Pirinçli Bebek Gofreti”

0

Yukarı

X