Vitasure Çikolatalı 400 Gr.
- 20% İndirim

Vitasure Çikolatalı 400 Gr.

(0 müşteri yorumu) 12 adet satıldı

58,00 TL 46,20 TL

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 400 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Vitasure Çikolatalı 400 Gr, 1 yaşından büyük bebeklerde kullanabileceğiniz mamalar bebeğin gelişiminde oluşan bazı sorunlar sonucunda doktor tarafından tavsiye edilerek uygulanmalıdır. Bebeklerin ve çocukların beslenmesi çok önemlidir.

Son Kullanım Tarihi : 16 Ekim 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Vitasure Çikolatalı 400 Gr.

Vitasure Çikolatalı 400 Gr, 1 yaşından büyük bebeklerde kullanabileceğiniz mamalar bebeğin gelişiminde oluşan bazı sorunlar sonucunda doktor tarafından tavsiye edilerek uygulanmalıdır. Bebeklerin ve çocukların beslenmesi çok önemlidir. Her insanın hayatını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için gerekli bazı besinleri, vitamin ve mineralleri alması gerekmektedir. Özellikle bebek ve çocuklarda beslenme çok önemlidir. Gelişme çağında olan çocukların yeteri kadar beslenememesi durumunda fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde gerilik oluşabilir.

Bebeklerin doğumdan itibaren düzenli olarak doktor kontrolünde olması, gelişiminde gerilik ya da duraklama olmasını daha hızlı bir şekilde fark ederek daha hızlı bir çözüm elde etmenizi sağlamaya yardım eder. Bebeklerin ve çocukların düzenli olarak büyüme hızlarında artış olmalı, kilo ve boy ölçüleri artmalıdır. Bu artış özellikle bebeklik döneminde daha belirgindir ve bunun durması, gerilemesi bir sorun olduğu anlamına gelir. Böyle durumlarda doktorunuzun önerebileceği bazı özel mamalar kullanmanız gerekebilir. Vitasure maması da toz ve sıvı olarak farklı formlarda bulunmaktadır. Vitasure Çikolatalı 400 Gr, toz formundadır, çikolata tadında olan ürün suyla hazırlanarak verilebilir.

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Son Kullanım Tarihi : 16 Ekim 2023

Ağırlık 400 g
Müşteri Yorumları
0
0 değerlendirme
5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

İlk yorum yazan siz olun “Vitasure Çikolatalı 400 Gr.”

0

Yukarı

X