GARANTİ ŞARTLARI

www.mamamarketi.com üzerinden satılan tüm ürünler, aksi belirtilmediği sürece üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süreleri ise alınan ürünün üreticisi ve ithalatçısı tarafından değişiklik göstermektedir.

Kullanım, bakım ve taşıma nedeni ile belirtilen şartların kullanıcı tarafından dikkate alınmadığında oluşan hasarlar, posta-nakliye-kargo sırasında oluşan hasarlar, fatura ibraz edilmeden yapılan başvurular garanti kapsamında değildir.

www.mamamarketi.com üzerinden alınan ürünlerin garantisi sadece satıcı konumundaki firmamız kapsamında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yukarıda da açıklanan nedenler doğrultusunda, kullanıcı ürünün garantisi ile ilgili www.mamamarketi.com firmamıza değil; ürünün üreticisi ve ithalatçısı konumundaki firmalara başvurabilir.

Garanti şartları, “Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Daire Yönetmelik”e göre hazırlanmıştır. Üretici ve ithalatçıların, tüketicilere yönelik ürettikleri veya ithal ettikleri, mallar için garanti belgesi düzenleme zorunluluğu belirtilmiştir. Belirtilen nedenle, satıcının garanti belgesi kapsamında herhangi bir hukuki sorumluluğu doğmamaktadır.

www.mamamarketi.com ‘den satın almış olduğunuz ürünler için, üretici garantisi olan ürünlerin garanti süreleri ve koşulları üretici ve ithalatçı firmaya göre farklılık göstermektedir. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin, kullanıcı tarafından değişim/iade edilmesi isteminin, garanti belgesinde mevcut olan üretici ve ithalatçı firma yetkilileri ile irtibata geçilmeis gerekmektedir.