Siparişimi nasıl takip ederim?

www.MamaMarketi.com sitesine girdikten sonra siparişinizin hangi tarihte hangi kargo şirketi ile gönderilmiş olduğunu bulabilirsiniz. Ayrıca sipariş numarası ile ilgili bildirimler e-posta adresinize gönderilecektir.

 Bununla beraber siparişinizi kargoya verdikten sonra cep telefonunuza whatsapp üzerinden kargo takip numarasını gönderiyoruz. Size herhangi bir bildirim gelmedi ise (555) 100 55 44  numaralı whatsapp hattımıza sipariş numaranızı ve isminizi yazarak sorgulama yaptırabillirsiniz.

 

Kapıda ödeme var mı?

Kapıda Ödeme seçeneğini var,  kredi kartı yada nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verdiğiniz durumda, kargo şirketleri bankacılık hizmeti yaptığı için ekstra bir hizmet ücreti almaktadır. Kapıda ödeme ücretini kargo firması almaktadır. Kapıda Ödeme hizmet bedeli almış olduğunuz ürüne göre değişmektedir. Sipariş bedelinin yaklaşık %5 civarındadır. Bu bedel faturanıza yansıtılmaktadır.

 

Kargo ücreti var mı?

Almış olduğunuz ürünlerde kargo ücreti koli başına ortalama 9 TL civarında olup bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir. Kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.

 

Kargom kaç günde gelir?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra genelde ertesi gün teslim edilmektedir. Merkezden uzak yerlere de 2 gün içinde kargomuz ulaşmaktadır. Saat 15 ‘e kadar girmiş olduğunuz siparişleriniz ise ertesi gün adresinize teslim olur.

 

Ödeme seçenekleri neler?

  • Kapıda nakit ödeme,
  • Kapıda kredi kartı ile ödeme,
  • Sipariş verirken banka havalesi ,
  • Sipariş verirken EFT,
  • Sipariş verirken Kredi kartı ile tek çekim yada 9 ay taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

 

Banka Havalesi/EFT nasıl yaparım?

Sitemizde yer alan hesabımıza https://mamamarketi.com/banka-hesap-bilgileri/ Banka havalesi yada EFT olarak ödeme yaptıktan sonra (555) 100 55 44 numaralı whatsapp hattımıza ödeme dekontu ile birlikte sipariş numaranızı yazarsanız siparişinizi hemen kargoya veririz.

 

Bu sayfadan 2 veya 3 adet mama almak istiyorum, bu mümkün mü? Bana yardımcı olur musunuz?

MamaMarketi.com sayfamız sadece (toptan satış) koli olarak sipariş kabul etmektedir. Perakende istekleriniz için, 1 yada 2 adet ürün almak için BebekMamalari.com sayfamızdan yaralanabilirsiniz.

 

İstediğim ürün burada 12 adet olarak satılıyor, peki ama aldığım ürünler bitmeden bebeğim 2 numaralı mamadan 3 e gecerse elimdeki mamalara boşa para vermiş olmayacak mıyım?

Bizden almış olduğunuz ürünleri devam edeceğiniz ürünle her zaman değiştirme fırsatı sunuyoruz, yeter ki kutu açılmamış olsun. Kullanmadığınız ürünü iade alırız.