ÖDEME VE TESLİMAT ŞARTLARI

www.mamamarketi.com sitesi üzerinden saat olarak 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

www.mamamarketi.com internet sitemizin güvenliğine son derecce önem versek de; internet/sanal ortamda kredi kartı/banka kartı/sanal kart bilgilerini kullanarak ödeme yapmak istemeyen alıcılar için; kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı ile tek çelim ve havale ile sipariş imkanı mevcuttur. Ancak belirtmek gerekir ki; alıcıya kapıda ödeme hizmeti sunulmasından dolayı, ilave ücret alınmaktadır. Kapıda ödeme yapmak isteyen alıcı, ilave ücret ödemek zorundadır.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmak isterse, alıcı ilgili faiz oranlarının ve temerrüt falizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğimi, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ile Alıcı arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, firmamızın herhangi bir sorumluluğu doğmamaktadır.

Aşağıda bilgileri verilen hesaplardan istediğini seçerek, alıcılar tarafından EFT veya havale de yapılabilir. Ancak, alıcı tarafından firmaya EFT yapılarak ürünün bedeli ödenmişse, EFT’nin firmamız hesabına geçme tarihi dikkate alınmaktadır. Karışıklıkları ve hataları önlemek adına, alıcı tarafından EFT veya havale yapılırken, Gönderen bilgilerinin fatura ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gerekmektedir. Eğer ki, alıcı hatalı gönderim yaparsa firmamıza bunu ivedikle bildirmesi gerekir, bildirlmediği durumlarda firmamızın sorumluluğu bulunmaktadır.

www.mamamarketi.com sitesinden satın alınan ürüne ilişkin kargo bedeli tamamen satıcıya aittir.

Siparişleriniz, banka onayı aldıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Eğer ki, firmamız tarafındna kaynaklanan bir aksilik doğması halinde kullanıcının üyelik bilgilerinden haber verilecektir. İşbu nedenle, üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması önem arz etmektedir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluklar nedeni ile, teslimat belirtilen süreden uzun sürebilir. Bu hallerde, anlayışınız için teşekkür ederiz.

www.mamamarketi.com online bir internet alışveriş sitesidir. Aynı anda 24 saat boyunca birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıdığı için az görülse de kullanıcının aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir ve ürünün stoklarda tükenme ihtmali bulunmaktadır. Bu durumda, ödemesi internet üzerinden yapılan ürün eğer firma stoklarında mevcut değilse, en az 7 (Yedi) gün en fazla 40 (Kırk) gün bekleme süresi vardır.

İade, değişim, karşılıklı veya tek taraflı iptal halinde, satın alınan her bir ürün için, 30 günlük yasal süre içinde  toplam bedel tarafınıza iade edilecektir. Belirtilen yasal süreyi, işbu koşullar ile Mesafeli Satış Sözleşmeleri uyarınca satışın onaylanması anında kabul edilmektedir.

Gönderilecek EFT veya Havale sırasında alıcı ismi olarak “Kuzi Oyuncak İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tekstil Özel Sağlık Gıda Otomotiv Oto Kiralama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi” görünmelidir.

1) BANKA ADI        : FİNANSBANK

İBAN NO                  : TR69 0011 1000 0000 0067 8822 91

ŞUBE ADI                : İNTERNET ENPARA

HESAP NO               : 67882291

2) BANKA ADI        : VAKIF KATILIM BANKASI

İBAN NO                  : TR26 0021 0000 0001 2246 1000 02

ŞUBE ADI                : MECİDİYEKÖY

HESAP NO               : 122461-2

3) BANKA ADI        : İŞBANKASI

İBAN NO                  : TR43 0006 4000 0016 2340 1169 09

ŞUBE ADI                : ŞARAMPOL

HESAP NO               : 6234 0116909