Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması
- 35% İndirim

Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması

Orijinal fiyat: 49,90 TL.Şu andaki fiyat: 32,50 TL.

Yaş Aralığı : 6 – 36 Ay

Ambalaj     : 250 Gr. Seçeneği Bulunmaktadır.

Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması 6-36 ay arası bebekler için uygundur. Bebeğiniz için anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda veya desteklenme ihtiyacı duyulan gereklilikte, uzman sağlık personeli tavsiyesi dahilinde kullanabilirsiniz.

Son Kullanım Tarihi : 25 Ekim 2023

Stokta yok

Karşılaştır

Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması

Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması 6-36 ay arası bebekler için uygundur. Bebeğiniz için anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda veya desteklenme ihtiyacı duyulan gereklilikte, uzman sağlık personeli tavsiyesi dahilinde kullanabilirsiniz. Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması Prebiyotik bileşen içeren tek sütlü ek gıda serisidir. İlave şeker içermez. Aptamil Sütlü Pirinçli Muhallebi 250 Gr. Kaşık Maması içeriğindeki Tahıl Prebiyotik bileşenler ile bebeğinizin ihtiyacını karşılar ve büyümesini destekler. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan mide mukozasının bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Dilerseniz muhallebi olarakta kullanabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler;

– Öğün zamanını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

– Pürelerinize veya çorbalarınıza katarak, yemeğinizin vitamin ve minarel değerlerini arttırabilirsiniz.

 

Bilgilendirme : Whatsapp numaramızı (0555 100 55 44) cep telefonuna kayıt ederek, bizi Whatsapp Durum‘dan takip ettiğiniz zaman burada firmaların verdiği ÜCRETSİZ HEDİYELER ve BEDAVA NUMUNELERİ görebilirsiniz. Bize istediğiniz hediyeyi mesaj atarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

 

Son Kullanım Tarihi : 25 Ekim 2023

Ağırlık 250 g
Customer reviews
0
0 ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

0
X