HiPP Firması Hakkında

               Joseph Hipp 1897 yılında,  Maria Ostermayer ile evlenir ve birlikte bir çok çocuklu bir ailenin temellerini atmış olurlar. 1898’de bir kız çocuğu doğumu sonrasında, 1899 yılında emzirme sorunları olan ikizler doğdular. Annenin emzirmeyle ilgili sorunları oldu ve baba da bu beslenme problemini çözmek zorundaydı.

                HiPP mama, 64 yıldan uzun bir süredir, bebek beslenmesi sektörünün en büyük organik ham madde üreticisi olarak doğaya, insanlık ve ekoloji konularında farkındalık yaratacak ve hassas bakış açısını ilke edinmiştir.

                HiPP ürünlerinin içeriğin, toprak analizlerinden ve ham madde testlerine , son ürün kontrollerine kadar 260 aşamadan fazla noktada, kontrol edilen, bir kalite güvencesi sistemi uygulanmaktadır. Yetiştirici  ve çiftçilerimiz, meyve ve sebzeleri hasat ve sevk ettiğinde, ham maddeler en önemli risklere karşı test ediliyor. Ve laboratuvarımız, olmaması gereken herhangi bir şey  tespit ederlerse ilgili ham madde artık kullanılmaz. HiPP‘ in Laboratuvar sistemi, Avrupa’nın en iyileri arasındadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

0
X